SINIRLARI KALDIR

360 derece kültürüyle, herkes sisteme dahil. CV, Ücret, İzin, Proje, Eğitim, Ödül, Performans hepsi bir yerde, üstelik her çalışana açık!

Personel ve yöneticilerin istekleri doğrultusunda yepyeni bir insan kaynakları uygulaması ile tanışın. Tam istediğiniz gibi!

Hibrit İK ile isteğiniz her yerden insan kaynağınızı yönetirsiniz. Son zamanların en popüler kültürü olan dijitalleşmeyi, HibritİK ile tüm İK süreçlerinizde hissedeceksiniz. Zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlayacak uygulamamız, düşük maliyeti ile her ölçek de ki işletmelerde rahatlıkla kullanılabilir.

Ürün tanıtım vİdeosunu İZLEYİN!

Motivasyon dışsal bir güç olamaz, hedefleriniz de başarılı olabileceğinize dair inancınız, işte tam olarak aradığınız bu! Bu yol da kaliteli yardımcılara ihtiyacınız olacak, işte tam da bu yol da biz de yardımcı olmak isteriz.Unuutma 0'dan 1'e giderken yol kısa ama zor olacaktır.

Ücretsiz DENE!

UYGULAMAMIZI KEŞFEDİN!

Kurum içi Portal

Kurumunuz da etkin bir iletişim için tasarlandı. Tüm süreçleriniz ile entegre olabilir.

Maaş ve İzin Yönetimi

Personel ücretlerini ve izinleri yönetin, aynı zamanda personelde bu bilgilere kolayca ulaşsın.

Yetkinlik Yönetimi

Personelleriniz verilen işleri yapmaya yetkin mi? Yoksa herkes ne iş olsa yapar mı? İşinizi şansa bırakmayın, verimli çalışmanın önünü açın!

Görev ve Hedef Yönetimi

Personeller rutin olarak yapması gereken işleri tam olarak yapıyorlar mı? Peki ya kurumsal hedeflerinizi gerçekleştirebiliyor musunuz?

Proje Yönetimi

Birlikte çalışmanın en keyifli hali, herkes proje oluşturup, görev veya faaliyet ekleyebilir. Hem siz hemde çalışanlarınız projeleri kolayca takip edin!

Kalite Yönetim Sistemi

Uluslararası geçerliliği olan kalite sistemlerinin dizaynı için tasarlandı.

Yardım etmeye hazırız!

HİBRİTİK'da, müşterimizin başarısı konusunda tutkuluyuz. Uzman ekibimiz yardım etmek için burada!

ÜST